Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Rose des Sables' - Francie (Hérault-Aude), Gruissan. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový dům 47 m2 na 2 podlažích. Pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Kuchyňský kout (trouba, myčka, 3 indukční varná deska, mikrovlnka, mraznička). Sprcha, WC zvlášť. E-topení. V horním patře: galerie s 1x pohovka pro 2 osoby a TV (plochá obrazovka). 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm). Terasa 20 m2, severní orientace. Zahradní nábytek, gril. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování (oplocený). Maximáln ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Rose des Sables, Gruissan

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6638_780_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový dům 47 m2 na 2 podlažích. Pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Kuchyňský kout (trouba, myčka, 3 indukční varná deska, mikrovlnka, mraznička). Sprcha, WC zvlášť. E-topení. V horním patře: galerie s 1x pohovka pro 2 osoby a TV (plochá obrazovka). 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm). Terasa 20 m2, severní orientace. Zahradní nábytek, gril. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování (oplocený). Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 14.12.2018 12:22
Mapa stránek ...