Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Bora Bora 2' - Francie (Hérault-Aude), Gruissan. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový řadový dům 34 m2 na 2 podlažích. Obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka). Vstup na terasu. Kuchyňský kout (myčka, 2 indukční varná deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha, WC zvlášť. E-topení. V horním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou. Terasa 17 m2, jihovýchodní orientace. Elektrický grill. K dispozici: žehlička. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. 1 domácí zvíře (pes) povoleno.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Bora Bora 2, Gruissan

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6638_720_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový řadový dům 34 m2 na 2 podlažích. Obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka). Vstup na terasu. Kuchyňský kout (myčka, 2 indukční varná deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha, WC zvlášť. E-topení. V horním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou. Terasa 17 m2, jihovýchodní orientace. Elektrický grill. K dispozici: žehlička. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 13.12.2018 01:38
Mapa stránek ...