Ubytování ve Francii, Gruissan (Hérault-Aude) v apartmánu 'Laguna Beach'. Toto ubytování je pro 7 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování ve Francii
v apartmánu Laguna Beach, Gruissan
★★★

Francie, Hérault-Aude, Gruissan

Francie, Hérault-Aude, Gruissan
Číslo objektu: FR6638.700.2
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6638_700_2/
Ubytování pro 7 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 20.309,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový byt 76 m2 v 3. patře. Velmi pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV, rádio a DVD. Vstup na terasu. 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). 1x pokoj s 1 x 1 lůžka nad sebou (130 cm), 1x francouzským lužkem (140 cm). Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). Koupelna/sprcha, WC zvlášť. E-topení. Balkon 18 m2, jihovýchodní orientace, velká terasa 51 m2, jihovýchodní orientace. Zahradní nábytek, gril, lehátka. Nádherný panoramatický výhled na moře. K dispozici: pračka, žehlička. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Strmé schody k částečně kryté slunné terase.
Informace o domě (rezidenci)
Velmi pěkná rezidence 'Laguna Beach', 3-podlažní. Ve čtvrti Grazel, 500 m od centra, slunná poloha, 1.5 km od moře. Společné: bazén (8 x 12 m, hloubka 120 - 200 cm, 15.06.-15.09.) s vnitřními schůdky. Veřejné parkoviště 20 m. Supermarket 400 m, restaurace 300 m, bar 400 m, písečná pláž 'du Grazel' 100 m, koupaliště, krytý bazén 400 m. Sportovní přístav 800 m. Atrakce v blízkosti: Réserve Africaine de Sigean 29 km, Cité de Carcassonne 60 km. Předání klíčů probíhá v agentuře Interhome ve městě Narbonne Plage, 10 km. Oplocený bazén.
Rezervace
Ubytování ve Francii, Gruissan:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
15.000 ha Clape-Massiv dominuje přírodní obec Gruissa klidná, vhodná pro rodinou rekreaci, sředověká vesnice přímo u moře, 15 km od Narbonne. V obci: supermarket, obchody, řeznictví, pekařství, boutique, pošta, banka, restaurace, bar, diskotéka, kasino, večerní zábava, krytý bazén, wellness-centrum, fitness-centrum, sauna, masáže. K tomu: lékárna, lékař. 3 x v týdnu trh ve staré části města. Zařízení s krásnou chalet-pláží, zvěčněné ve filmu '37,2 le matin' od JJ Beinex. Zcela blízko Gruissan krajina se zámky, vinicemi atd.
informace pro letní ubytování
Písečná pláž, mírný sklon dolů. Bazén. Sportovní přístav. Škola plachtění. Tenis (15x venkovní kurt, 1x krytý kurt). Minigolf. Rajtování. Beachvolleyball-hřiště, letní sáňkařská dráha. Turistické cesty, horolezectví. Cyklistické cesty, cesty pro túry na horském kole, půjčovna kol. Zábavní park. Oblíbené místo pro windsurfing (mistrovství 'Championnat de France de Fun Board'). Vnitřní bazén s balneo otevřeno v 2011.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 21.10.2018 09:00
Mapa stránek ...