Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Maisons sur la Plage' - Francie (Hérault-Aude), Gruissan. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 45 m2 v 1. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), TV (plochá obrazovka), elektrická kamna. Vstup na lodžii, východní orientace. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Vstup na balkon, západní orientace. 1x malý pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou (80 cm). Kuchyňský kout (myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mraznička). Koupelna, WC zvlášť. E-topení. Zahradní nábytek, lodžie. Výhled na moře. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Maisons sur la Plage, Gruissan

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6638_550_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 45 m2 v 1. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), TV (plochá obrazovka), elektrická kamna. Vstup na lodžii, východní orientace. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Vstup na balkon, západní orientace. 1x malý pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou (80 cm). Kuchyňský kout (myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mraznička). Koupelna, WC zvlášť. E-topení. Zahradní nábytek, lodžie. Výhled na moře. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 15.12.2018 13:49
Mapa stránek ...