Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Rocailles I' - Francie (Hérault-Aude), Gruissan. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 45 m2 v 1. patře. Jednoduché zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba). Koupelna, WC zvlášť. E-topení. 2x terasa 8 m2, jihozápadní orientace a severní orientace. Zahradní nábytek. Velmi pěkný výhled na přistav. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Sklep pro uložení surfovacích prken.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Rocailles I, Gruissan

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6638_420_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 45 m2 v 1. patře. Jednoduché zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba). Koupelna, WC zvlášť. E-topení. 2x terasa 8 m2, jihozápadní orientace a severní orientace. Zahradní nábytek. Velmi pěkný výhled na přistav. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Sklep pro uložení surfovacích prken.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 22.5.2018 14:33
Mapa stránek ...