Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Occitanes' - Francie (Hérault-Aude), Gruissan. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 27 m2 v 1. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV. 1x dětský pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou (80 cm). Kuchyně (2 plotýnky, trouba, mikrovlnka). Koupelna, WC zvlášť. Balkon, severovýchodní orientace. Zahradní nábytek. Výhled na přistav. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. Pozor prosím: maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. TV jen FR.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Occitanes, Gruissan

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6638_350_3/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 27 m2 v 1. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV. 1x dětský pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou (80 cm). Kuchyně (2 plotýnky, trouba, mikrovlnka). Koupelna, WC zvlášť. Balkon, severovýchodní orientace. Zahradní nábytek. Výhled na přistav. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. Pozor prosím: maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. TV jen FR.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 15.12.2018 13:44
Mapa stránek ...