Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Les Romarines' - Francie (Hérault-Aude), Gruissan. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. 4-pokojový dům 70 m2 na 2 podlažích. Pěkné zařízení: 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm). Vstup na terasu. Koupelna, sprcha, WC zvlášť. V horním patře: obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka). Vstup na terasu. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). E-topení. Terasa 11 m2, jihovýchodní orientace terasa 30 m2, jihovýchodní orientace. Zahradní nábytek, gril. Výhled do dálky na moře. K dispozici: p ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Les Romarines, Gruissan

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6638_310_7/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový dům 70 m2 na 2 podlažích. Pěkné zařízení: 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm). Vstup na terasu. Koupelna, sprcha, WC zvlášť. V horním patře: obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka). Vstup na terasu. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). E-topení. Terasa 11 m2, jihovýchodní orientace terasa 30 m2, jihovýchodní orientace. Zahradní nábytek, gril. Výhled do dálky na moře. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 16.7.2018 12:27
Mapa stránek ...