Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Les Romarines' - Francie (Hérault-Aude), Gruissan. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový dům 32 m2. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), TV a DVD. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka, mraznička). Koupelna, WC zvlášť. V horním patře: galerie, výška stropu 150 - 180 cm, okno do dvora s 2x lůžko (80 cm). Terasa, severovýchodní orientace. Zahradní nábytek, gril (zahradní gril mobilní). K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. 1 domácí zvíře (pes) povoleno. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Les Romarines, Gruissan

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6638_310_6/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový dům 32 m2. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), TV a DVD. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka, mraznička). Koupelna, WC zvlášť. V horním patře: galerie, výška stropu 150 - 180 cm, okno do dvora s 2x lůžko (80 cm). Terasa, severovýchodní orientace. Zahradní nábytek, gril (zahradní gril mobilní). K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 22.10.2018 15:13
Mapa stránek ...