Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Maisons du Rivage Bleu' - Francie (Hérault-Aude), Gruissan. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojový řadový dům 25 m2 na 2 podlažích. Úplně renovovaný v roce 2015: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), TV (plochá obrazovka). Kuchyňský kout (2 plotýnky, trouba, mikrovlnka). Sprcha/WC. E-topení. V horním patře: galerie se střešní okno s 1x francouzským lužkem (140 cm). Terasa 12 m2, západní orientace. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Maisons du Rivage Bleu, Gruissan

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6638_261_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojový řadový dům 25 m2 na 2 podlažích. Úplně renovovaný v roce 2015: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), TV (plochá obrazovka). Kuchyňský kout (2 plotýnky, trouba, mikrovlnka). Sprcha/WC. E-topení. V horním patře: galerie se střešní okno s 1x francouzským lužkem (140 cm). Terasa 12 m2, západní orientace. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 20.10.2018 13:55
Mapa stránek ...