Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'LES AMIRANTES' - Francie (Hérault-Aude), Gruissan. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojový řadový dům 35 m2 na 2 podlažích. Renovovaný v roce 2013: obývací pokoj/jídelna s verandou s 1x vysunovací lůžko (2 os. 2 x 90 cm), TV (plochá obrazovka). Vstup na terasu. Kuchyňský kout (malá trouba, 2 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar, kapsle do kávovaru (Nexpresso) extra). Sprcha/WC. E-topení. V horním patře: galerie, výška stropu 120 - 200 cm s 2x lůžko (90 cm). Terasa 18 m2, severovýchodní orientace. Zahradní nábytek, gril, lehátka (2x). K d ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu LES AMIRANTES, Gruissan

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6638_220_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojový řadový dům 35 m2 na 2 podlažích. Renovovaný v roce 2013: obývací pokoj/jídelna s verandou s 1x vysunovací lůžko (2 os. 2 x 90 cm), TV (plochá obrazovka). Vstup na terasu. Kuchyňský kout (malá trouba, 2 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar, kapsle do kávovaru (Nexpresso) extra). Sprcha/WC. E-topení. V horním patře: galerie, výška stropu 120 - 200 cm s 2x lůžko (90 cm). Terasa 18 m2, severovýchodní orientace. Zahradní nábytek, gril, lehátka (2x). K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování (oplocený). Pozor prosím: parkoviště jen pro malá auta. TV jen FR.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 18.8.2018 06:25
Mapa stránek ...