Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Méridiennes' - Francie (Hérault-Aude), Gruissan. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojový byt 21 m2 v 1. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (1 x 140 cm), TV. Vstup s 1 x 2 lůžka nad sebou, koupelna a WC zvlášť. Kuchyňský kout (2 plotýnky, mikrovlnka). E-topení, klimatizace. Balkon, jihozápadní orientace. Zahradní nábytek. Výhled na přistav. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování č. 12extérieur barri?re. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Méridiennes, Gruissan

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6638_210_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojový byt 21 m2 v 1. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (1 x 140 cm), TV. Vstup s 1 x 2 lůžka nad sebou, koupelna a WC zvlášť. Kuchyňský kout (2 plotýnky, mikrovlnka). E-topení, klimatizace. Balkon, jihozápadní orientace. Zahradní nábytek. Výhled na přistav. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování č. 12extérieur barri?re. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 15.11.2018 06:09
Mapa stránek ...