Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Gruissan Port' - Francie (Hérault-Aude), Gruissan. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 24 m2 v 2. patře. Obývací pokoj/jídelna. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm), TV (plochá obrazovka), rádio. Vstup s 1 x 2 lůžka nad sebou (80 cm). Kuchyňský kout (2 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička, gril). Sprcha/WC. E-topení. Balkon, severovýchodní orientace. K dispozici: pračka, vysoká stolička pro děti, dětská postýlka, přebalovací pult. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. Pozor prosím: byt orientace k parkovišti. 1 domácí zvíře (pes) p ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Gruissan Port, Gruissan

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6638_190_4/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 24 m2 v 2. patře. Obývací pokoj/jídelna. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm), TV (plochá obrazovka), rádio. Vstup s 1 x 2 lůžka nad sebou (80 cm). Kuchyňský kout (2 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička, gril). Sprcha/WC. E-topení. Balkon, severovýchodní orientace. K dispozici: pračka, vysoká stolička pro děti, dětská postýlka, přebalovací pult. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. Pozor prosím: byt orientace k parkovišti. 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 22.10.2018 23:52
Mapa stránek ...