Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'La Bergerie' - Francie (Hérault-Aude), Fleury d'Aude. Jedná se o ubytování pro 8 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice. 5-pokojový dům 180 m2. Prostorné a světlé, komfortní a moderní zařízení: velký obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka). Vstup na terasu, jihovýchodní orientace. 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm). Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 3 indukční varná deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar) s jídelní stůl. Sprcha/WC, WC zvlášť, dvojumyvadlo. V horním patře: 2x pokoj se střešní okno, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm). Sprcha/WC. E-topení ...

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě La Bergerie, Fleury d'Aude

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6647_200_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 8 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice
Popis ubytování (interiér)
5-pokojový dům 180 m2. Prostorné a světlé, komfortní a moderní zařízení: velký obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka). Vstup na terasu, jihovýchodní orientace. 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm). Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 3 indukční varná deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar) s jídelní stůl. Sprcha/WC, WC zvlášť, dvojumyvadlo. V horním patře: 2x pokoj se střešní okno, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm). Sprcha/WC. E-topení, klimatizace. Velká terasa, jižní orientace. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka, žehlička, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování (2 Auta) u domu.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 18.11.2018 07:47
Mapa stránek ...