Ubytování ve Francii, Fleury d'Aude (Hérault-Aude) v rekreačním domě 'La Bergerie'. Toto ubytování je pro 8 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování ve Francii
v rekreačním domě La Bergerie, Fleury d'Aude
★★★

Francie, Hérault-Aude, Fleury d'Aude

Francie, Hérault-Aude, Fleury d'Aude
Číslo objektu: FR6647.200.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6647_200_1/
Ubytování pro 8 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 28.854,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
5-pokojový dům 180 m2. Prostorné a světlé, komfortní a moderní zařízení: velký obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka). Vstup na terasu, jihovýchodní orientace. 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm). Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 3 indukční varná deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar) s jídelní stůl. Sprcha/WC, WC zvlášť, dvojumyvadlo. V horním patře: 2x pokoj se střešní okno, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm). Sprcha/WC. E-topení, klimatizace. Velká terasa, jižní orientace. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka, žehlička, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování (2 Auta) u domu.
Informace o domě (rezidenci)
Pěkný rodinný dům 'La Bergerie', renovovaný v roce 2015. 5 km od moře. K dispozici pouze pro Vás: bazén (5 x 3 m, hloubka 150 - 150 cm, 01.06.-15.09.). Boccia (Pétanque), terasa (50 m2), zahradní nábytek, parkovací místo (2 x) u domu. Potraviny 9 km, restaurace 9 km, bar 9 km. Sportovní přístav 5 km, jízdárna 8 km.
Rezervace
Ubytování ve Francii, Fleury d'Aude:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Stará vesnice s 1'700 obyvatel 10 km od moře, 82 km od Montpellier, 87 km od Perpignan, 168 km od Toulouse. V obci: obchody, potraviny, pekařství, pošta, banka, restaurace, bar, krytý bazén. K tomu: lékárna, lékař.
informace pro letní ubytování
Písečná pláž, mírný sklon dolů. Sportovní přístav, 9 km. Tenis. Rajtování 8 km. Dětské hřiště.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 16.11.2018 13:49
Mapa stránek ...