Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Domaine La Batisse' - Francie (Hérault-Aude), Fleury d'Aude. Jedná se o ubytování pro 8 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. 4-pokojový dům 135 m2 na 2 podlažích. Pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV. Vstup na terasu. 3x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem (140 cm). Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). 2x sprcha/WC. V horním patře: zkosená, otevřená galerie s 1 x 2 lůžka nad sebou. E-topení. Velká terasa 50 m2, jihozápadní orientace. Zahradní nábytek, gril. Pěkný výhled na krajinu a na kanál. K dispozici: pračka. Parkování. Maximálně 1 domácí zvíře ...

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Domaine La Batisse, Fleury d'Aude

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6647_101_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 8 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový dům 135 m2 na 2 podlažích. Pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV. Vstup na terasu. 3x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem (140 cm). Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). 2x sprcha/WC. V horním patře: zkosená, otevřená galerie s 1 x 2 lůžka nad sebou. E-topení. Velká terasa 50 m2, jihozápadní orientace. Zahradní nábytek, gril. Pěkný výhled na krajinu a na kanál. K dispozici: pračka. Parkování. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Kotviště pro motorový člun (max. 8 m).
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 19.11.2018 05:06
Mapa stránek ...