Ubytování ve Francii, Fleury d'Aude (Hérault-Aude) v rekreačním domě 'Domaine La Batisse'. Toto ubytování je pro 8 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Francii
v rekreačním domě Domaine La Batisse, Fleury d'Aude
★★★

Francie, Hérault-Aude, Fleury d'Aude

Francie, Hérault-Aude, Fleury d'Aude
Číslo objektu: FR6647.101.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6647_101_1/
Ubytování pro 8 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 18.115,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový dům 135 m2 na 2 podlažích. Pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV. Vstup na terasu. 3x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem (140 cm). Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). 2x sprcha/WC. V horním patře: zkosená, otevřená galerie s 1 x 2 lůžka nad sebou. E-topení. Velká terasa 50 m2, jihozápadní orientace. Zahradní nábytek, gril. Pěkný výhled na krajinu a na kanál. K dispozici: pračka. Parkování. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Kotviště pro motorový člun (max. 8 m).
Informace o domě (rezidenci)
'La Domaine de la Batisse' leží mezi Fleury d'Aude a Les Cabanes de Fleury, na břehu kanálu řeky Aude. Zařízení založeno v roce 1720 a je ještě dnes aktivně obhospodařováno. Sestává ze 30 ha vinic se specielním vinným sklepem, chopvem býků a jezdeckou manéží. Selská usedlost 'Domaine La Batisse'. 5 km od moře. Potraviny 9 km, restaurace 9 km, bar 9 km. Sportovní přístav 5 km, jízdárna 8 km.
Rezervace
Ubytování ve Francii, Fleury d'Aude:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Stará vesnice s 1'700 obyvatel 10 km od moře, 82 km od Montpellier, 87 km od Perpignan, 168 km od Toulouse. V obci: obchody, potraviny, pekařství, pošta, banka, restaurace, bar, krytý bazén. K tomu: lékárna, lékař.
informace pro letní ubytování
Písečná pláž, mírný sklon dolů. Sportovní přístav, 9 km. Tenis. Rajtování 8 km. Dětské hřiště.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 12.11.2018 19:54
Mapa stránek ...