Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Port Carnon' - Francie (Hérault-Aude), Carnon. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 45 m2 v 4. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV (plochá obrazovka). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Vstup s 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka, mraznička). Koupelna, WC zvlášť. Topení. Terasa 6 m2, východní orientace. Zahradní nábytek. Pěkný výhled na přistav. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN]). Parkování. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Port Carnon, Carnon

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6624_50_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 45 m2 v 4. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV (plochá obrazovka). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Vstup s 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka, mraznička). Koupelna, WC zvlášť. Topení. Terasa 6 m2, východní orientace. Zahradní nábytek. Pěkný výhled na přistav. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN]). Parkování. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 20.2.2018 22:08
Mapa stránek ...