Ubytování ve Francii, Carnon (Hérault-Aude) v apartmánu 'Port Carnon'. Toto ubytování je pro 6 osob, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování ve Francii
v apartmánu Port Carnon, Carnon
★★

Francie, Hérault-Aude, Carnon

Francie, Hérault-Aude, Carnon
Číslo objektu: FR6624.50.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6624_50_1/
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 14.244,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 45 m2 v 4. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV (plochá obrazovka). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Vstup s 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka, mraznička). Koupelna, WC zvlášť. Topení. Terasa 6 m2, východní orientace. Zahradní nábytek. Pěkný výhled na přistav. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN]). Parkování. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Informace o domě (rezidenci)
Rezidence 'Port Carnon'. V centru obce Carnon, 800 m od moře. V rekreačním zařízení: výtah, ústřední topení. Obchodní centrum 500 m, restaurace 100 m, písečná pláž 750 m. Sportovní přístav, tenis 500 m.
Rezervace
Ubytování ve Francii, Carnon:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Malé město a letovisko s 3'500 obyvatel přímo u moře, 12 km od Montpellier, 54 km od Nîmes, 170 km od Marseille. Veškeré služby v místě. Dopravní spojení: dálnice A 9, výjezd 26. Nádraží 'Montpellier' 15 km. Doprava letadlem: letiště Montpellier (MPL), 5 km.
informace pro letní ubytování
Písečná pláž. Sportovní přístav. Potápění, plachtění, škola plachtění, vodní lyžování. Tenis. Rajtování.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 17.8.2018 05:22
Mapa stránek ...