Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Le Sunset/Cap Sud' - Francie (Hérault-Aude), Cap d'Agde. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 53 m2 v 4. patře, jižní orientace. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (130 cm v délce 200 cm), TV (plochá obrazovka). 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem (140 cm, v délce 190 cm). Kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Sprcha, bidet, WC zvlášť. E-topení. Terasa 20 m2. Zahradní nábytek, lehátka. Velmi pěkný výhled na moře. K dispozici: pračka, žehlička. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). P ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Le Sunset/Cap Sud, Cap d'Agde

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6630_905_7/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 53 m2 v 4. patře, jižní orientace. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (130 cm v délce 200 cm), TV (plochá obrazovka). 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem (140 cm, v délce 190 cm). Kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Sprcha, bidet, WC zvlášť. E-topení. Terasa 20 m2. Zahradní nábytek, lehátka. Velmi pěkný výhled na moře. K dispozici: pračka, žehlička. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: bez parkovišté. Hlásič kouře.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 11.12.2018 18:13
Mapa stránek ...