Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Le Sunset/Cap Sud' - Francie (Hérault-Aude), Cap d'Agde. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 34 m2 v 3. patře. Objekt vhodný pro 2 dospělý + 2 děti. Renovovaný v roce 2016, komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj s TV (plochá obrazovka), stereo přehrávač. Vstup na terasu, na lodžii. 1x pokoj, okno do dvora s 1x francouzským lužkem (140 cm). Kabina otevřený s 1 x 2 lůžka nad sebou (90 cm). Otevřená kuchyně (myčka, 2 plotýnky - sklokeramická deska, mraznička, kombinovaná mikrovlná trouba) s bar. Sprcha, WC zvlášť. Terasa. Lodžie. Postranní výhled na moře. K dispozici: Int ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Le Sunset/Cap Sud, Cap d'Agde

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6630_905_18/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 34 m2 v 3. patře. Objekt vhodný pro 2 dospělý + 2 děti. Renovovaný v roce 2016, komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj s TV (plochá obrazovka), stereo přehrávač. Vstup na terasu, na lodžii. 1x pokoj, okno do dvora s 1x francouzským lužkem (140 cm). Kabina otevřený s 1 x 2 lůžka nad sebou (90 cm). Otevřená kuchyně (myčka, 2 plotýnky - sklokeramická deska, mraznička, kombinovaná mikrovlná trouba) s bar. Sprcha, WC zvlášť. Terasa. Lodžie. Postranní výhled na moře. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN]). Garáž č. 132. Pozor prosím: nekuřácký byt. 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 22.4.2018 07:02
Mapa stránek ...