Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Le Sunset/Cap Sud' - Francie (Hérault-Aude), Cap d'Agde. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojové studio 26 m2 v 3. patře. Renovovan v roce 2016, komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj s 1x vysunovací lůžko (2 os. 2 x 90 cm), TV (plochá obrazovka), elektrická kamna. Vstup na lodžii. Otevřená kabina s 1x pohovka pro 2 osoby (1 x 140 cm). Otevřená kuchyně (2 plotýnky, malá trouba, mikrovlnka). Sprcha, WC zvlášť. Zahradní nábytek, balkónový nábytek, lodžie. Postranní výhled na moře. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN]). Pozor prosím: vhodné pro rodiny. Lednička bez ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Le Sunset/Cap Sud, Cap d'Agde

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6630_905_16/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojové studio 26 m2 v 3. patře. Renovovan v roce 2016, komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj s 1x vysunovací lůžko (2 os. 2 x 90 cm), TV (plochá obrazovka), elektrická kamna. Vstup na lodžii. Otevřená kabina s 1x pohovka pro 2 osoby (1 x 140 cm). Otevřená kuchyně (2 plotýnky, malá trouba, mikrovlnka). Sprcha, WC zvlášť. Zahradní nábytek, balkónový nábytek, lodžie. Postranní výhled na moře. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN]). Pozor prosím: vhodné pro rodiny. Lednička bez mrazícího boxu, nekuřácký byt, bez parkovišté. Hlásič kouře.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 20.3.2018 10:25
Mapa stránek ...