Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Le Sunset/Cap Sud' - Francie (Hérault-Aude), Cap d'Agde. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 40 m2 v 3. patře, jižní orientace. Částéčně renovovaný v roce 2014, komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna s panoramatickým oknem jižní orientace s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), TV (plochá obrazovka). Vstup na terasu, jižní orientace. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Otevřená kuchyně (myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Koupelna, WC zvlášť. E-topení. Terasa 9 m2, jižní orientace. Zahradní nábytek, elektrický grill, ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Le Sunset/Cap Sud, Cap d'Agde

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6630_905_14/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 40 m2 v 3. patře, jižní orientace. Částéčně renovovaný v roce 2014, komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna s panoramatickým oknem jižní orientace s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), TV (plochá obrazovka). Vstup na terasu, jižní orientace. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Otevřená kuchyně (myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Koupelna, WC zvlášť. E-topení. Terasa 9 m2, jižní orientace. Zahradní nábytek, elektrický grill, lodžie. Nádherný panoramatický výhled na moře a na bazén. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Garáž č. 119. Pozor prosím: vhodné pro rodiny. Nekuřácký dům.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 16.10.2018 23:54
Mapa stránek ...