Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Le Sunset/Cap Sud' - Francie (Hérault-Aude), Cap d'Agde. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 55 m2 v 4. patře, jižní orientace. Obývací pokoj/jídelna s TV. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). 1x pokoj s 1x vysunovací lůžko (2 os. 2 x 90 cm). Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mraznička). Koupelna, WC zvlášť. E-topení. Terasa 10 m2, jižní orientace. Velmi pěkný výhled na moře. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Garáž č. 135. x. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Le Sunset/Cap Sud, Cap d'Agde

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6630_905_11/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 55 m2 v 4. patře, jižní orientace. Obývací pokoj/jídelna s TV. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). 1x pokoj s 1x vysunovací lůžko (2 os. 2 x 90 cm). Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mraznička). Koupelna, WC zvlášť. E-topení. Terasa 10 m2, jižní orientace. Velmi pěkný výhled na moře. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Garáž č. 135. x.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 19.10.2018 03:43
Mapa stránek ...