Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Maisons du Golf' - Francie (Hérault-Aude), Cap d'Agde. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový řadový dům 35 m2 na 2 podlažích. Obývací pokoj/jídelna s 1x vysunovací lůžko (2 os.). Vstup na verandu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Kuchyňský kout (2 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). Koupelna, WC zvlášť. V horním patře: zkosená galerie, výška stropu 120 - 170 cm se závěsem s 2x lůžko. Zahradní sezení, jihozápadní orientace. Zahradní nábytek. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. Pozor prosím: maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Hlásič ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Maisons du Golf, Cap d'Agde

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6630_900_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový řadový dům 35 m2 na 2 podlažích. Obývací pokoj/jídelna s 1x vysunovací lůžko (2 os.). Vstup na verandu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Kuchyňský kout (2 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). Koupelna, WC zvlášť. V horním patře: zkosená galerie, výška stropu 120 - 170 cm se závěsem s 2x lůžko. Zahradní sezení, jihozápadní orientace. Zahradní nábytek. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. Pozor prosím: maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Hlásič kouře.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 20.5.2018 19:18
Mapa stránek ...