Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Résidence Marine' - Francie (Hérault-Aude), Cap d'Agde. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 43 m2 v 3. patře, jihovýchodní orientace. Světlé, pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka), větrák. 1x pokoj, okno do dvora s 1x francouzským lužkem (140 cm), větrák. 1x malý pokoj, okno do obývacího pokoje s 1x francouzským lužkem (140 cm). Otevřená kuchyně (4 plotýnky, malá trouba, mikrovlnka, mraznička). Koupelna, WC zvlášť. Velmi pěkný výhled na bazén a na přistav. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování č. 3. Pozor prosím: vh ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Résidence Marine, Cap d'Agde

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6630_895_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 43 m2 v 3. patře, jihovýchodní orientace. Světlé, pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka), větrák. 1x pokoj, okno do dvora s 1x francouzským lužkem (140 cm), větrák. 1x malý pokoj, okno do obývacího pokoje s 1x francouzským lužkem (140 cm). Otevřená kuchyně (4 plotýnky, malá trouba, mikrovlnka, mraznička). Koupelna, WC zvlášť. Velmi pěkný výhled na bazén a na přistav. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování č. 3. Pozor prosím: vhodné pro rodiny. Nekuřácký byt.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 10.12.2018 06:34
Mapa stránek ...