Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Port Saint Michel' - Francie (Hérault-Aude), Cap d'Agde. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. 4-pokojový byt 55 m2 na 2 podlažích v 4. patře. Obývací pokoj/jídelna s TV a plochá obrazovka. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Kuchyňský kout (trouba, 2 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha, WC zvlášť. V horním patře: 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x lůžko. Terasa 6 m2, severozápadní orientace. Zahradní nábytek. Výhled na přistav. K dispozici: pračka, žehlička. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Port Saint Michel, Cap d'Agde

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6630_870_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový byt 55 m2 na 2 podlažích v 4. patře. Obývací pokoj/jídelna s TV a plochá obrazovka. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Kuchyňský kout (trouba, 2 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha, WC zvlášť. V horním patře: 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x lůžko. Terasa 6 m2, severozápadní orientace. Zahradní nábytek. Výhled na přistav. K dispozici: pračka, žehlička. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 22.10.2018 23:51
Mapa stránek ...