Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Marines du Cap' - Francie (Hérault-Aude), Cap d'Agde. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 3-pokojový byt v 2. patře. Účelné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka (140 cm), TV (plochá obrazovka). Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Vstup na balkon. Kabina otevřený s 1 x 2 lůžka nad sebou (90 cm). Kuchyňský kout (3 plotýnky, mikrovlnka, mraznička). Sprcha, WC zvlášť. Terasa 10 m2. Balkónový nábytek. Velmi pěkný výhled Laguna. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. Pozor prosím: vhodné pro rodiny. Nekuřácký byt. Maximálně 1 ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Marines du Cap, Cap d'Agde

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6630_810_5/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt v 2. patře. Účelné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka (140 cm), TV (plochá obrazovka). Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Vstup na balkon. Kabina otevřený s 1 x 2 lůžka nad sebou (90 cm). Kuchyňský kout (3 plotýnky, mikrovlnka, mraznička). Sprcha, WC zvlášť. Terasa 10 m2. Balkónový nábytek. Velmi pěkný výhled Laguna. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. Pozor prosím: vhodné pro rodiny. Nekuřácký byt. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Hlásič kouře.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 18.2.2018 03:47
Mapa stránek ...