Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Marines du Cap' - Francie (Hérault-Aude), Cap d'Agde. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový řadový dům 52 m2 na 2 podlažích. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), TV. Vstup na terasu. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Vstup na balkon. 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou. Sprcha, WC zvlášť. E-topení. Balkon 5 m2, západní orientace, terasa 10 m2, západní orientace. Zahradní nábytek, gril. Výhled na přistav. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Marines du Cap, Cap d'Agde

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6630_810_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový řadový dům 52 m2 na 2 podlažích. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), TV. Vstup na terasu. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Vstup na balkon. 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou. Sprcha, WC zvlášť. E-topení. Balkon 5 m2, západní orientace, terasa 10 m2, západní orientace. Zahradní nábytek, gril. Výhled na přistav. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 18.8.2018 06:23
Mapa stránek ...