Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Quai d'Honneur' - Francie (Hérault-Aude), Cap d'Agde. Jedná se o ubytování pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojový byt 20 m2, v přízemí. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (130 cm), TV. Vstup na terasu. Kuchyňský kout (2 plotýnky, mikrovlnka, gril). Sprcha/WC. E-topení. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: hlásič kouře. Malá severní terasa, 5 m2 se zahradním nábytkem, situovaná do vnitřního dvora. Garáž (délka: 5,8 m, šířka: 2,16 m), v sousední rezidenci.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Quai d'Honneur, Cap d'Agde

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6630_730_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojový byt 20 m2, v přízemí. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (130 cm), TV. Vstup na terasu. Kuchyňský kout (2 plotýnky, mikrovlnka, gril). Sprcha/WC. E-topení. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: hlásič kouře. Malá severní terasa, 5 m2 se zahradním nábytkem, situovaná do vnitřního dvora. Garáž (délka: 5,8 m, šířka: 2,16 m), v sousední rezidenci.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 18.8.2018 06:22
Mapa stránek ...