Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Archipel 2' - Francie (Hérault-Aude), Cap d'Agde. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 28 m2 v 1. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (130 cm), TV. Vstup na lodžii. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Kuchyňský kout (3 plotýnky, malá trouba, myčka, mraznička). Sprcha, WC zvlášť. Lodžie. K dispozici: pračka. Pozor prosím: byt orientace na ulici. Bez parkovišté. Hlásič kouře.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Archipel 2, Cap d'Agde

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6630_720_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 28 m2 v 1. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (130 cm), TV. Vstup na lodžii. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Kuchyňský kout (3 plotýnky, malá trouba, myčka, mraznička). Sprcha, WC zvlášť. Lodžie. K dispozici: pračka. Pozor prosím: byt orientace na ulici. Bez parkovišté. Hlásič kouře.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 19.10.2018 18:45
Mapa stránek ...