Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Sopralynes' - Francie (Hérault-Aude), Cap d'Agde. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový řadový dům 50 m2 na 2 podlažích. Pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka). Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Otevřená kuchyně (2 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). Sprcha/WC. Klimatizace, topeni horkým vzduchem. V horním patře: 1x zkosený pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). 1x zkosený, otevřený dětský pokoj s 2x lůžko (90 cm). Terasa 25 m2 částéčně krytá, jižní orientace. Zahradní nábytek, elektrický grill. K dispozici ...

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Sopralynes, Cap d'Agde

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6630_715_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový řadový dům 50 m2 na 2 podlažích. Pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka). Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Otevřená kuchyně (2 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). Sprcha/WC. Klimatizace, topeni horkým vzduchem. V horním patře: 1x zkosený pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). 1x zkosený, otevřený dětský pokoj s 2x lůžko (90 cm). Terasa 25 m2 částéčně krytá, jižní orientace. Zahradní nábytek, elektrický grill. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování č. 43. Pozor prosím: vhodné pro rodiny. Hlásič kouře.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 17.11.2018 04:27
Mapa stránek ...