Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Cristallines' - Francie (Hérault-Aude), Cap d'Agde. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový řadový dům 38 m2 na 2 podlažích. Renovovaný v roce 2014, pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s panoramatickým oknem s TV (plochá obrazovka). Vstup na terasu, k zahradnímu sezení. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Otevřená kuchyně (2 plotýnky, mikrovlnka, mraznička). Sprcha, WC zvlášť. V horním patře: galerie s 2x lůžko (90 cm). Velká terasa 52 m2 částéčně krytá, malá terasa 5 m2. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN]). Parkování č. 13. Pozor prosím: vhodné pro ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Cristallines, Cap d'Agde

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6630_710_3/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový řadový dům 38 m2 na 2 podlažích. Renovovaný v roce 2014, pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s panoramatickým oknem s TV (plochá obrazovka). Vstup na terasu, k zahradnímu sezení. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Otevřená kuchyně (2 plotýnky, mikrovlnka, mraznička). Sprcha, WC zvlášť. V horním patře: galerie s 2x lůžko (90 cm). Velká terasa 52 m2 částéčně krytá, malá terasa 5 m2. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN]). Parkování č. 13. Pozor prosím: vhodné pro rodiny. Nekuřácký dům.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 18.1.2018 06:45
Mapa stránek ...