Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Cristallines' - Francie (Hérault-Aude), Cap d'Agde. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový řadový dům 36 m2 na 2 podlažích. Obývací pokoj/jídelna s TV, stereo přehrávač a klimatizace. Vstup na terasu. 1x malý pokoj s 1x francouzským lužkem. Kuchyňský kout (2 plotýnky, kombinovaná mikrovlná trouba). Sprcha, WC zvlášť. V horním patře: galerie s 2x lůžko (90 cm). Terasa 23 m2 částéčně krytá, jihovýchodní orientace. Zahradní nábytek, lehátka (2x). K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. Pozor prosím: byt orientace k parkovišti. Maximálně 1 domácí ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Cristallines, Cap d'Agde

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6630_710_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový řadový dům 36 m2 na 2 podlažích. Obývací pokoj/jídelna s TV, stereo přehrávač a klimatizace. Vstup na terasu. 1x malý pokoj s 1x francouzským lužkem. Kuchyňský kout (2 plotýnky, kombinovaná mikrovlná trouba). Sprcha, WC zvlášť. V horním patře: galerie s 2x lůžko (90 cm). Terasa 23 m2 částéčně krytá, jihovýchodní orientace. Zahradní nábytek, lehátka (2x). K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. Pozor prosím: byt orientace k parkovišti. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Hlásič kouře.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 19.11.2018 11:14
Mapa stránek ...