Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Archipel III' - Francie (Hérault-Aude), Cap d'Agde. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 50 m2 v 2. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), 1x vysunovací lůžko a TV. Vstup na terasu. Kabina s 1 x 2 lůžka nad sebou. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Kuchyňský kout (2 plotýnky, myčka, mikrovlnka). Koupelna, WC zvlášť. Terasa 8 m2, jižní orientace. Zahradní nábytek. Výhled do dálky na moře. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Archipel III, Cap d'Agde

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6630_690_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 50 m2 v 2. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), 1x vysunovací lůžko a TV. Vstup na terasu. Kabina s 1 x 2 lůžka nad sebou. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Kuchyňský kout (2 plotýnky, myčka, mikrovlnka). Koupelna, WC zvlášť. Terasa 8 m2, jižní orientace. Zahradní nábytek. Výhled do dálky na moře. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 19.11.2018 23:57
Mapa stránek ...