Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Résidence Capao' - Francie (Hérault-Aude), Cap d'Agde. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt v přízemí. Částéčně renovovaný v roce 2016, pěkné zařízení: obývací pokoj s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), TV (plochá obrazovka), elektrická kamna. Vstup na terasu, k zahradnímu sezení. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Otevřená kuchyně (4 indukční varná deska, mikrovlnka, mraznička). Sprcha/WC. Terasa částéčně krytá, malé zahradní sezení. Výhled do zahrady. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN]). Parkování č. 21. Pozor prosím: vhodné pro rodiny. Hlásič ko ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Résidence Capao, Cap d'Agde

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6630_633_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt v přízemí. Částéčně renovovaný v roce 2016, pěkné zařízení: obývací pokoj s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), TV (plochá obrazovka), elektrická kamna. Vstup na terasu, k zahradnímu sezení. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Otevřená kuchyně (4 indukční varná deska, mikrovlnka, mraznička). Sprcha/WC. Terasa částéčně krytá, malé zahradní sezení. Výhled do zahrady. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN]). Parkování č. 21. Pozor prosím: vhodné pro rodiny. Hlásič kouře.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 20.2.2018 03:05
Mapa stránek ...