Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Aqua Plage 2' - Francie (Hérault-Aude), Cap d'Agde. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 32 m2 v 2. patře. Světlé, renovovaný v roce 2012: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby, TV a elektrické rolety. Vstup na terasu. 1x pokoj, okno do dvora s 1x francouzským lužkem (140 cm). Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha/WC. E-topení. Terasa 7 m2. Zahradní nábytek. Pěkný výhled na bazén. Pozor prosím: vhodné pro rodiny. Lednička bez mrazícího boxu, nekuřácký byt. Hlásič kouře.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Aqua Plage 2, Cap d'Agde

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6630_631_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 32 m2 v 2. patře. Světlé, renovovaný v roce 2012: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby, TV a elektrické rolety. Vstup na terasu. 1x pokoj, okno do dvora s 1x francouzským lužkem (140 cm). Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha/WC. E-topení. Terasa 7 m2. Zahradní nábytek. Pěkný výhled na bazén. Pozor prosím: vhodné pro rodiny. Lednička bez mrazícího boxu, nekuřácký byt. Hlásič kouře.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 18.12.2017 17:38
Mapa stránek ...