Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Maisons sur la Plage' - Francie (Hérault-Aude), Cap d'Agde. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 38 m2, v přízemí. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (130 cm), TV. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. 1x malý dětský pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyňský kout (4 plotýnky, myčka, mikrovlnka) s podávací okénko. Koupelna, WC zvlášť. E-topení. Terasa 15 m2 částéčně krytá, jižní orientace, zahradní sezení. Zahradní nábytek. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. Pozor prosím: hlásič kouře.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Maisons sur la Plage, Cap d'Agde

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6630_630_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 38 m2, v přízemí. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (130 cm), TV. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. 1x malý dětský pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyňský kout (4 plotýnky, myčka, mikrovlnka) s podávací okénko. Koupelna, WC zvlášť. E-topení. Terasa 15 m2 částéčně krytá, jižní orientace, zahradní sezení. Zahradní nábytek. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. Pozor prosím: hlásič kouře.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 16.10.2018 06:48
Mapa stránek ...