Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'L'Alhambra' - Francie (Hérault-Aude), Cap d'Agde. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojové studio 27 m2 v 2. patře. Pěkné zařízení: obývací pokoj s panoramatickým oknem s 1x sklápěcí skríňové dvoulůžko (1 x 140 cm), TV (plochá obrazovka). Kabina s 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyňský kout (4 plotýnky, myčka, mikrovlnka) s bar, podávací okénko. Sprcha, WC zvlášť, vířivou vanou. E-topení. Výhled na bazén. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). x.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu L'Alhambra, Cap d'Agde

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6630_610_3/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojové studio 27 m2 v 2. patře. Pěkné zařízení: obývací pokoj s panoramatickým oknem s 1x sklápěcí skríňové dvoulůžko (1 x 140 cm), TV (plochá obrazovka). Kabina s 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyňský kout (4 plotýnky, myčka, mikrovlnka) s bar, podávací okénko. Sprcha, WC zvlášť, vířivou vanou. E-topení. Výhled na bazén. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). x.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 16.10.2018 23:55
Mapa stránek ...