Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Le Pharo' - Francie (Hérault-Aude), Cap d'Agde. Jedná se o ubytování pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojový byt 27 m2 v 3. patře. Renovovaný v roce 2014: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm v délce 200 cm), TV (plochá obrazovka), DVD. Vstup na balkon. Kuchyňský kout (2 plotýnky, malá trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Koupelna/WC. E-topení. Malý balkon 3 m2. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka, žehlička. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: nekuřácký dům, bez parkovišté. Hlásič kouře.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Le Pharo, Cap d'Agde

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6630_600_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojový byt 27 m2 v 3. patře. Renovovaný v roce 2014: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm v délce 200 cm), TV (plochá obrazovka), DVD. Vstup na balkon. Kuchyňský kout (2 plotýnky, malá trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Koupelna/WC. E-topení. Malý balkon 3 m2. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka, žehlička. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: nekuřácký dům, bez parkovišté. Hlásič kouře.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 16.10.2018 23:53
Mapa stránek ...