Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Beverley Hills' - Francie (Hérault-Aude), Cap d'Agde. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. 4-pokojový byt na 2 podlažích v 2. patře. Obývací pokoj/jídelna s TV. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Kuchyňský kout (2 plotýnky, myčka, mikrovlnka). Koupelna, WC zvlášť. E-topení. V horním patře: 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm). Vstup na terasu. 2x terasa 5 m2, východní orientace. Zahradní nábytek. Výhled na bazén a do zahrady. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: bez parkovišté. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povole ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Beverley Hills, Cap d'Agde

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6630_500_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový byt na 2 podlažích v 2. patře. Obývací pokoj/jídelna s TV. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Kuchyňský kout (2 plotýnky, myčka, mikrovlnka). Koupelna, WC zvlášť. E-topení. V horním patře: 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm). Vstup na terasu. 2x terasa 5 m2, východní orientace. Zahradní nábytek. Výhled na bazén a do zahrady. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: bez parkovišté. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Hlásič kouře.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 17.10.2018 19:13
Mapa stránek ...