Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Le Hameau' - Francie (Hérault-Aude), Cap d'Agde. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojové studio 25 m2 v 3. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x vysunovací lůžko (2 os. 2 x 90 cm, v délce 190 cm). Vstup na lodžii, západní orientace. Vstup s 1 x 2 lůžka nad sebou (90 cm, v délce 190 cm). Kuchyňský kout (2 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). Sedací vana/WC. E-topení. Balkónový nábytek, lodžie. Postranní výhled na přistav. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování č. C32. Pozor prosím: byt orientace na ulici. Parkoviště jen pro malá auta. Hlásič kou ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Le Hameau, Cap d'Agde

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6630_480_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojové studio 25 m2 v 3. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x vysunovací lůžko (2 os. 2 x 90 cm, v délce 190 cm). Vstup na lodžii, západní orientace. Vstup s 1 x 2 lůžka nad sebou (90 cm, v délce 190 cm). Kuchyňský kout (2 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). Sedací vana/WC. E-topení. Balkónový nábytek, lodžie. Postranní výhled na přistav. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování č. C32. Pozor prosím: byt orientace na ulici. Parkoviště jen pro malá auta. Hlásič kouře, bez výtahu.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 16.1.2019 14:37
Mapa stránek ...