Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Hameau de Pech I' - Francie (Hérault-Aude), Cap d'Agde. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojový byt 35 m2 v 2. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (130 cm), TV. Vstup na balkon. Kabina s 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyňský kout (2 plotýnky, kombinovaná mikrovlná trouba). Koupelna, WC zvlášť. E-topení. Balkon 4 m2, jihozápadní orientace. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. Pozor prosím: maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Hlásič kouře. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Hameau de Pech I, Cap d'Agde

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6630_470_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojový byt 35 m2 v 2. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (130 cm), TV. Vstup na balkon. Kabina s 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyňský kout (2 plotýnky, kombinovaná mikrovlná trouba). Koupelna, WC zvlášť. E-topení. Balkon 4 m2, jihozápadní orientace. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. Pozor prosím: maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Hlásič kouře.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 21.10.2018 22:03
Mapa stránek ...