Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Indes Galantes' - Francie (Hérault-Aude), Cap d'Agde. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 48 m2 v 3. patře. Prostorné: obývací pokoj/jídelna s panoramatickým oknem s TV (plochá obrazovka), rádio a elektrické rolety. Vstup na terasu, na lodžii. 1x dětský pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou (90 cm, v délce 190 cm). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm, v délce 190 cm). Malá kuchyně (3 plotýnky, trouba, mikrovlnka) s podávací okénko. Koupelna, WC zvlášť. Terasa 6 m2, jižní orientace. Balkónový nábytek. Velmi pěkný výhled na moře a na bazén. K dispozici: pračka, dětská post ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Indes Galantes, Cap d'Agde

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6630_465_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 48 m2 v 3. patře. Prostorné: obývací pokoj/jídelna s panoramatickým oknem s TV (plochá obrazovka), rádio a elektrické rolety. Vstup na terasu, na lodžii. 1x dětský pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou (90 cm, v délce 190 cm). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm, v délce 190 cm). Malá kuchyně (3 plotýnky, trouba, mikrovlnka) s podávací okénko. Koupelna, WC zvlášť. Terasa 6 m2, jižní orientace. Balkónový nábytek. Velmi pěkný výhled na moře a na bazén. K dispozici: pračka, dětská postýlka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování č. 176 (kryté).
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 20.10.2018 13:50
Mapa stránek ...