Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Mare Nostrum' - Francie (Hérault-Aude), Cap d'Agde. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 70 m2 v 1. patře, jihovýchodní orientace. Částéčně renovovaný v roce 2016: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (130 cm), TV. 1x pokoj s 1x vysunovací lůžko (2 os.). Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Vstup na balkon. Kuchyně (2 plotýnky, malá trouba, mikrovlnka, mraznička). Sprcha, WC zvlášť. E-topení. 2x balkon. Zahradní nábytek. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: byt orientace na ulici. Maximálně 1 domácí zvíře ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Mare Nostrum, Cap d'Agde

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6630_460_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 70 m2 v 1. patře, jihovýchodní orientace. Částéčně renovovaný v roce 2016: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (130 cm), TV. 1x pokoj s 1x vysunovací lůžko (2 os.). Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Vstup na balkon. Kuchyně (2 plotýnky, malá trouba, mikrovlnka, mraznička). Sprcha, WC zvlášť. E-topení. 2x balkon. Zahradní nábytek. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: byt orientace na ulici. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Hlásič kouře.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 21.8.2018 12:24
Mapa stránek ...