Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Les Maisons du Cap' - Francie (Hérault-Aude), Cap d'Agde. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový dům na 2 podlažích, jižní orientace. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (130 cm). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Kuchyňský kout (4 plotýnky, mikrovlnka). Koupelna, WC zvlášť. E-topení, klimatizace. V horním patře: zkosená galerie, výška stropu 130 - 160 cm s 2x lůžko (90 cm). Terasa částéčně krytá, zahradní sezení. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra).
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Les Maisons du Cap, Cap d'Agde

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6630_430_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový dům na 2 podlažích, jižní orientace. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (130 cm). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Kuchyňský kout (4 plotýnky, mikrovlnka). Koupelna, WC zvlášť. E-topení, klimatizace. V horním patře: zkosená galerie, výška stropu 130 - 160 cm s 2x lůžko (90 cm). Terasa částéčně krytá, zahradní sezení. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra).
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 21.10.2018 19:47
Mapa stránek ...