Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Résidence Sablotel' - Francie (Hérault-Aude), Cap d'Agde. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 68 m2 na 2 podlažích v 3. patře. Velký obývací pokoj/jídelna s 1x francouzským lužkem (140 cm, v délce 190 cm), TV a plochá obrazovka. Vstup na terasu. Otevřená kuchyně (2 plotýnky, mikrovlnka, elektrický kávovar) s podávací okénko. Sprcha, WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm, v délce 190 cm). Vstup na terasu. E-topení. Terasa 6 m2, krytá, západní orientace terasa 7 m2, západní orientace. Zahradní nábytek, lehátka. K dispozici: žehlička, vysoušeč v ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Résidence Sablotel, Cap d'Agde

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6630_420_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 68 m2 na 2 podlažích v 3. patře. Velký obývací pokoj/jídelna s 1x francouzským lužkem (140 cm, v délce 190 cm), TV a plochá obrazovka. Vstup na terasu. Otevřená kuchyně (2 plotýnky, mikrovlnka, elektrický kávovar) s podávací okénko. Sprcha, WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm, v délce 190 cm). Vstup na terasu. E-topení. Terasa 6 m2, krytá, západní orientace terasa 7 m2, západní orientace. Zahradní nábytek, lehátka. K dispozici: žehlička, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. Pozor prosím: hlásič kouře.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 19.12.2018 16:03
Mapa stránek ...