Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Le Mykonos II' - Francie (Hérault-Aude), Cap d'Agde. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 36 m2 v 4. patře, jižní orientace. Prostorné a světlé, komfortní zařízení: zkosený obývací pokoj/jídelna, výška stropu 400 - 250 cm s panoramatickým oknem jižní orientace s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), jídelní kout a TV (plochá obrazovka), DVD. Vstup na terasu, jižní orientace. 1x pokoj, severní orientace, okno do dvora s 1x francouzským lužkem (140 cm). Kuchyně u vstupu (4 plotýnky, myčka, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar) s koupelna a WC zvlášť. Velká terasa 16 m2, ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Le Mykonos II, Cap d'Agde

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6630_395_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 36 m2 v 4. patře, jižní orientace. Prostorné a světlé, komfortní zařízení: zkosený obývací pokoj/jídelna, výška stropu 400 - 250 cm s panoramatickým oknem jižní orientace s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), jídelní kout a TV (plochá obrazovka), DVD. Vstup na terasu, jižní orientace. 1x pokoj, severní orientace, okno do dvora s 1x francouzským lužkem (140 cm). Kuchyně u vstupu (4 plotýnky, myčka, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar) s koupelna a WC zvlášť. Velká terasa 16 m2, jižní orientace. Zahradní nábytek, lehátka (2x). Nádherný panoramatický výhled na moře, na přistav a Laguna. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování. Pozor prosím: vhodné pro rodiny. Nekuřácký byt. Hlásič kouře.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 14.8.2018 13:13
Mapa stránek ...