Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Port Richelieu 4' - Francie (Hérault-Aude), Cap d'Agde. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 35 m2 v 3. patře. Světlé, pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm v délce 190 cm), koupelna, WC zvlášť a TV (plochá obrazovka). Vstup na lodžii, severní orientace a západní orientace. 1x dětský pokoj s 2x lůžko (90 cm, v délce 190 cm). Otevřená kuchyně (2 plotýnky, elektrický kávovar, kombinovaná mikrovlná trouba). Lodžie. Pěkný výhled na bazén. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: vhodné pro rodiny. Bez parkovišté.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Port Richelieu 4, Cap d'Agde

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6630_391_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 35 m2 v 3. patře. Světlé, pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm v délce 190 cm), koupelna, WC zvlášť a TV (plochá obrazovka). Vstup na lodžii, severní orientace a západní orientace. 1x dětský pokoj s 2x lůžko (90 cm, v délce 190 cm). Otevřená kuchyně (2 plotýnky, elektrický kávovar, kombinovaná mikrovlná trouba). Lodžie. Pěkný výhled na bazén. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: vhodné pro rodiny. Bez parkovišté.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 14.12.2018 12:22
Mapa stránek ...