Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Le Génois' - Francie (Hérault-Aude), Cap d'Agde. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 35 m2 v 1. patře, východní orientace. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), TV. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Kuchyňský kout (2 plotýnky, mraznička, kombinovaná mikrovlná trouba). Sprcha/WC. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. Pozor prosím: byt orientace k parkovišti.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Le Génois, Cap d'Agde

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6630_385_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 35 m2 v 1. patře, východní orientace. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), TV. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Kuchyňský kout (2 plotýnky, mraznička, kombinovaná mikrovlná trouba). Sprcha/WC. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. Pozor prosím: byt orientace k parkovišti.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 22.10.2018 23:52
Mapa stránek ...