Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Le Naxos' - Francie (Hérault-Aude), Cap d'Agde. Jedná se o ubytování pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojové studio 20 m2 v 1. patře. Objekt vhodný pro 2 dospělý + 1 dítě. Světlé v roce 2014, pěkné zařízení: obývací pokoj s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm v délce 190 cm), TV (plochá obrazovka). Vstup na lodžii. Kuchyňský kout (2 plotýnky, mikrovlnka). Sprcha/WC. Balkónový nábytek, lodžie. Výhled do zahrady. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování č. 3104. Pozor prosím: nekuřácký byt. Hlásič kouře. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Le Naxos, Cap d'Agde

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6630_381_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojové studio 20 m2 v 1. patře. Objekt vhodný pro 2 dospělý + 1 dítě. Světlé v roce 2014, pěkné zařízení: obývací pokoj s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm v délce 190 cm), TV (plochá obrazovka). Vstup na lodžii. Kuchyňský kout (2 plotýnky, mikrovlnka). Sprcha/WC. Balkónový nábytek, lodžie. Výhled do zahrady. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování č. 3104. Pozor prosím: nekuřácký byt. Hlásič kouře.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 21.5.2019 01:38
Mapa stránek ...